HP, svatba

Svatební kytice – inspirace pro nevěsty

svatba v lese, seč, chrudim, jachtklub, krenek, nevěsta, fotky, ženich, svatba v kostele, krenek,wedding, czech, 2018

Najít tu pravou květinu není snadné. Trendy ve svatebních kyticích jsou různé a to co se libí všem už tak originální zase není. Čert to vem! Svatební kytka je pořádná dřina. Někdy je to ale radost. Vybírat, dívat se, kochat se a pak i fotit. V loňském (i předloňkém) roce jsem pár kyticí nevěst viděl. Vždy mě nadchla jednoduchost, sezónost. Líbili se mi malé kytičky do ruky až po velké, téměř obří kytice. (Myslete taky na to, že velká kytice něco váží. Aby vám na konci dne neupadly ruce). Chcete znát mého favorita? Tak je tato!

svatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářství

Pár poznatků pro svatební kytici než objednáte:

  1. V jednoduchosti je síla
  2. Méně je více
  3. Myslete na váhu kytice
  4. Myslete na to, co představuje každý druh kytky
  5. I každá barva něco znamená.
  6. Objednejte u lidí co mají „fresh“ kytičky pořád
  7. Objednejte tam, kde tomu rozumí a rádi vám poradí
  8. Vysoká cena nemusí znamenat vysokou kvalitu.
  9. Někdy utržená kytice na louce dá lepší výsledek

Berte můj výběr s rezervou. Možná by se nad ním pozastavil a vynadal mi kdejaký florista, (Pokud to něaký čte ať mi prosím napíše:) Jsem muž a fotím, květiny nedělám, tuto práci nechavám jiným a zkušeným. Tak či tak pár svatebních kytic pro inspiraci.

svatba, česko , irská, okoř, hotel okoř, wedding, prague, irish wedding, křenek, svatba s cizincem,

svatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářstvísvatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářstvísvatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářstvísvatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářstvísvatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářstvísvatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářstvísvatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářstvísvatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářstvísvatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářstvísvatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářstvísvatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářstvísvatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářstvísvatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářstvísvatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářstvísvatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářstvísvatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářstvísvatební kytka, kytice, inspirace pro nevěsty, svatba, květinářství svatba, česko , irská, okoř, hotel okoř, wedding, prague, irish wedding, křenek, svatba s cizincem,nevěsta, svatba v lese, ve stodole, sedlčany, svatební fotograf, krenek, nejlepší, svatba v přírodě, láska, dokonalá svatba, nejlepší svatba, 2018, Hochzeit, Lichtbildner, Photograph, venkov, partynevěsta, svatba v lese, ve stodole, sedlčany, svatební fotograf, krenek, nejlepší, svatba v přírodě, láska, dokonalá svatba, nejlepší svatba, 2018, Hochzeit, Lichtbildner, Photograph, venkov, partysvatba v lese, seč, chrudim, jachtklub, krenek, nevěsta, fotky, ženich, svatba v kostele, krenek,wedding, czech, 2018svatba v lese, seč, chrudim, jachtklub, krenek, nevěsta, fotky, ženich, svatba v kostele, krenek,wedding, czech, 2018svatba, les, samota, 2017, dokonalá svatba, svatební fotograf, praha a okolí, brdy, nevěsta, ženich, katka, petr, krenek, laska, svatební šatykřenek michal svatba v český ráj, v lese na paloučkukřenek michal svatba v český ráj, v lese na paloučku

krenek michal: Svatba všetice

 

 

One thought on “Svatební kytice – inspirace pro nevěsty

Comments are closed.