Svatební fotograf z Prahy.
Fotky plné emocí, lásky a radosti

Vzpomínky, fotografie, prstýnky a svatební slib jsou jediné, co vám po svatebním dni zbude. Já se postárám o ty fotky.
Přirozeně zachycený moment

Svatba v Praze a další poprvé

LÁSKA je dobrodružství plné samých“poprvé“. První pohled, první polibek, první milování, zasnoubení, svatba, založení rodiny, první dítko. Za tím vším je spousta mikropříběhů. Zastavme společně na chvíli čas pomocí zachycení těchto okamžiků. Pro vás, pro vaše rodiče, vaše děti a přátelé, které máte rádi a se kterými své poprvé chcete sdílet.

párové focení, svatba, organic, farm soběsuky, farma soběsuky, svatba na farmě, domažlicko, plzeňsko, svatební fotograf

Být svatební fotograf je řehole. Nemyslete si.

Každá svatba je unikátní. Chci snoubence poznat. Dozvědět se detaily svatby a pokud to není společný šálek, radši řeknu ne. Proto fotím každý rok jen omezené množství svateb. Nejsem Baťa, co to cvaká jako cvičky. Není to otázka peněz, ale přesvědčením odevzdat dobrou práci v podobě svatebních fotografií.
1. Scauting
Snoubence si vyzpovídám. Lokace si projdu sám před svatebním den samostatně, abych vám nabídl ty nejlepší záběry a lokace. To někdy znamená celý den chození a i více jak 100 km v autě.
2. Svatební  full service
Neřeším baličky ani nebudu. Začnu fotit když se začne s přípravami a skončím až nebude co fotit. V deset, o půlnoci  nebo i ve dvě ráno. Jsem tam s vámi bez ohledu na hodiny. Vy totiž fotografa neřešte, ale bavte se.
3. Termíny a rezervace
Svatební termín je vždy horké zboží. Rezervuji váš termín v okamžiku , kdy se dohodneme. A termín nepouštím. Nikdy. Navíc jej nabízím bez rezervačního poplatku. Protože věřím, že slušnost „nevymřela“. A pokud se rozhodnete zrušit, určitě máte pro to důvod. Já jej respektuji.
4. Má i vaše spokojenost
Nemalou část svateb mám díky referencím. Cením si že fotky ukáží, doporučí mne a že se potkáváme i na focení dětí a rodinných oslav. K tomu přiberu i nějaké snoubence z neznáma. Budete to vy?

Zachycené okamžiky vydají za 1000 slov

Vážím si toho.

Každé ocenění za moji práci potěší

Chris faust about krenek photography. field hockey reference
Michal Krenek is not only photographer, he is an artist, he has to look for the specific moment, for still life, for the feeling of light. I love his pictures, what he brings, you can not learn, it is his talent to situations forever unique hold. Thanks for that, Michal.
Chris Faust Swis National Coach, field hockey
svatba, fotograf, svatební, krenek, chotěboř, svatba na louce, pod stromy, dokonalá svatba, 2018, havlíčkův brod, na vysočině, pod širým nebem, rocková svatba,
Michal má neuvěřitelnou schopnost být ve správnou chvíli neviditelný nebo naopak převzít iniciativu a ke správné fotografii vás „postrčit“. Pohodový a přátelský přístup od prvního kontaktu, kdy dokonce i svatební hosté si ho okamžitě oblíbili a brali ho jako „jednoho z nás“. A potom přijdou hotové fotky, které berou dech a každý moment Vám připomenout způsobem, jako byste byli zpátky v čase v daném okamžiku. Nedokážu si představit lepšího svatebního fotografa. Díky!!
Jiří Vrba Ženich a otec

Napíšeme si?

    Vaše jméno či přezdívka (nutné)

    Váš e-mail (nutné)

    Co mi chcete sdělit (co na srdíčku, to na klávesnici:)

    Nebo jednoduše zavolejte 607 081 906.Popovídáme si, poradím z mé zkušenosti, případně někoho doporučím na lokaci, hudbu, jídlo, video. Můžete jen získat.

    Spojíme se na IG?