svatba

Svatební fotograf pro rok 2020

svatby, 2020, Fotograf, termín. volno, doporučte, kvalitní fotograf,

Svatební sezóna 2019 ještě nekončí. Na druhou stranu se objevují i první rezervace na rok 2020. Proto neváhejte s dotazem na váš vysněný termín pokud se vám můj styl focení líbí.
Můžeme se potkat, popovídat si o představách focení a poté se rozhodnete, zda rezervaci vašeho termínu přetavíme do objednávky.

svatební dotograf, termín, 2020, doporučte, praha, střední čechy, plzeň, morava, vysočina, liberec, tábor, reportáž,Svatební balíčky pro rok 2020 – Co nabízím v rámci svatebního focení? 

  • Předsvatební schůzku
  • Navštívení lokace předem, pro vytipování míst, kde chceme fotit.
  • Fotím na 2 profesionální fotoaparáty značky Canon
  • Výběr svatebních fotografií vždy tisknu. A není to malo cca 100-150 footgrafií.
  • Prezentace na mém webu, který může být schován pod heslem.
  • Uchování vašich fotek po dobu 1 roku na přístupném online cloudu
  • Nasazení na 100%. Jedu domů, až když není co fotit. (Jak to myslím? Viz níže)

Balíčky jsou letos i v příštím roce TABU. Fotím celodenní nebo půldenní svatby pro zachycení příběhu vašeho krásného dne. Neřeším zda celodenní svatba je od 8 do půlnoci nebo do 2 do rána.
Přestávám fotit v okamžiku, kdy již není co fotit.

Rezervujte si svůj termín

svatební dotograf, termín, 2020, doporučte, praha, střední čechy, plzeň, morava, vysočina, liberec, tábor, reportáž,Cena pro rok 2020?

Cena pro rok 2020 je stanovena na 18 000 Kč za celodenní focení. Pokud mne  vaše svatba zaujme (lokalitou, přístupem atd.) jsem ochotný slevit. Cena pokrývá vše zmíněné. Může být však vyšší při focení v zahraničí, kde bude připočtena část nákladů na dopravu a ubytování. Vždy platí že cena je informativní a bude stanovena individuálně (pro zajimavé svatby jsem schopen udělat cokoli). Svatby v přírodě, na horách a na jednom místě vítám.

svatební dotograf, termín, 2020, doporučte, praha, střední čechy, plzeň, morava, vysočina, liberec, tábor, reportáž,svatební dotograf, termín, 2020, doporučte, praha, střední čechy, plzeň, morava, vysočina, liberec, tábor, reportáž,svatební dotograf, termín, 2020, doporučte, praha, střední čechy, plzeň, morava, vysočina, liberec, tábor, reportáž,svatební dotograf, termín, 2020, doporučte, praha, střední čechy, plzeň, morava, vysočina, liberec, tábor, reportáž,svatební dotograf, termín, 2020, doporučte, praha, střední čechy, plzeň, morava, vysočina, liberec, tábor, reportáž,

svatební dotograf, termín, 2020, doporučte, praha, střední čechy, plzeň, morava, vysočina, liberec, tábor, reportáž,svatební dotograf, termín, 2020, doporučte, praha, střední čechy, plzeň, morava, vysočina, liberec, tábor, reportáž,

svatební dotograf, termín, 2020, doporučte, praha, střední čechy, plzeň, morava, vysočina, liberec, tábor, reportáž,

svatební dotograf, termín, 2020, doporučte, praha, střední čechy, plzeň, morava, vysočina, liberec, tábor, reportáž,

Rezervujte si svůj termín