PRO FOTOGRAFY

Recenze Leef iBridge3: Jak snadno si zvětšit paměť na vašem Apple iPhone a iPad

recenze leef bridge3. zařízení , které vám zvětší paměť a umožní přenos dat bez itunes

Asi každý majitel zařízení Apple řešil dvě zásadní věci. První je paměť svého zařízení a tou druhou je přenos dat. Nejlépe bez iTunes. To se hodí pokud nemáte u sebe vlastní počítač nebo na pracovní zařízení nemáte oprávnění instalovat iTunes. Pro tyto případy je tu zařízení Leef iBridge3. Jak to v praxi funguje a jaké jsou první postřehy z používání?

iphone, ipad bez itunes a s větší pamětí

První postřehy s Leef iBridge3

První a podstatná věc je uživatelské prostředí a ovladatelnost. Instalace byla na Iphonu perfektní a zvládne jej i malé dítě. Velké ikony, omezený výběr, snadná navigace a přístup k souborům. To z iBridge děla dojem perfektního zařízení. Omezení bylo jen v drobnostech.Například pokud používate Iphone jako přehrávač hudby či videií, tak sice spustíte soubor, ale nevíte jeho název apod. Takže zde není uživatelksé prostředí zpracované jako by to byl iPod. Člověk ale nemůže mít vše. Já především oceňuji, že velmi snadno přenesete data bez pomocí internetu (cloudu) a aplikace iTunes do svého telefonu či tabletu. A to i když máte klasické PC, kde je jen USB. Takže za mne palec nahoru a jsme přesvědčen, že takové zařízení by měl mít každý.

bez-itunes-hudba

Plusy zařízení iBridge3

  • extrémně snadná instalace
  • bez problémový přenos dat (ideálně fotky, hudba atd.)
  • snadná záloha dat i mimo iCloud
  • kvalitní zpracování disku včetně gumového pouzdra
  • nahrávání fotek i videí přímo na Leef iBridge3 (můžete mít tak výrazně delší videa a záznamy)

Mínusy řešení

  • není to vestavěná paměť a když pouzdro zapomenete, tak data nemáte
  • možná cena, ale oproti vnitřní paměti pořád zanedbatelné

apple hudba bez iTunes I cloud

Kde koupit?
Leef iBridge koupíte v různých velikostech v každém kvalitním  obchodě s elektrotechnikou, jako je alza, datart. Pokud si ceníte mé recenze, budu rád když si jej pořídíte v MEGAPIXELU. Každým nákupem podpoříte další mojí recenzi a test podobných šikovných zařízení.

Díky Michal