PRO FOTOGRAFY

Pracovní styly – jak efektivně pracovat s psychologem Zdeňkem Kiliánem

pracovní styly, praxe, zdenek kilian, ottima, praha

Před týdnem jsem se zúčastnil ukázkového kurzu společnosti Ottima na téma pracovních stylů, který vedl odborník a uznávaný psycholog Zdeněk Kilián. Co mne čekalo?

pracvni styly, psychologie, zdenek, kilian, otottima, kurz, transkační analýza v praxi

Perfektní kurz pro manažery a HR specialisty

Pro koho vlastně je kurz určen? Především pro HR manažery, vzdělávací specialisty a vedoucí týmů. Ty si totitž stejně jako já odnesly nejen teorii, ale také informace jak s lidmi pracovat, jak je hodnotit, motivovat a především pracovně řídit. Každý z nás má totiž jiné hodnoty, potřeby a podle toho pracuje i žije. Když toto poznáte u sebe i svých kolegů, zjistíte, že se vám pracuje snadjěji, efektivněji a především lépe.

pracovni styly, psychologie, zdenek, kilian, otottima, kurz, transkační analýza v praxi

Perfektní ochutnávka, která otevírá 13. komnatu

Perfektní představení v podobě mixu teorie a praktických cvičení v týmu. Co jsem si odnesl bylo především poznání sama sebe, vzorce mého chování (kde jsem se ihned našel) a jejich vliv na moje pracovní, ale i soukromé postoje v životu i samotné práci. Rozhodně není čeho se bát, vše je dobrovolné a vše vám odhaluje ohromné rezervy a prostor ke zlepšení.  A kdo by nechtěl být lepší?

Pokud vás zajimá osobní rozvoj osobně tento kurz doporučuji o ostatním. Osobní postoj Zdeňka Kiliána je jen obrovskou Třešničkou na dortu, která vás motivuje a žene kupředu.

Obsah ukázkového kurzu pracovní styly:

  • Analýza zdrojů úspěchů
  • Osobní styl
  • Osobní pracovní styl
  • Charateristika pracovního stylu spěchej
  • Uznání a pracovní styl
  • Úspěch – kde se bere a jak roste

Pár slov o lektorovi Ing. PhDr. Zděnku Kiliánovi 

Psycholog, terapeut a kouč, milovník, propagátor a uživatel transakční analýzy (TA).  Původně absolovent technické fakulty VŠZ v Praze (Vysoká škola zemědělská). Ve svém odborném životě prošel mnoho profesí, v managementu, obchodu a v soukromém podnikání. Setkat se s ním je opravdu zážitek a získáte spoustu pzitivní optimistické energie.