HP, svatba

Malá svatba v penzionu Smolotely nedaleko Příbrami

svatební fotografie, smolotely, penzion smolotely, svatba boho, přírodní svatba, svatební fotograf příbram, svatební fotograf střední čechy, křenek

Jednou větou? Malá, krásná, pohodová svatba, kterou jsme kvůli COVIDu přesouvali asi rok a půl.  A že to utíkalo. Na první schůzce jsem se sešel se snoubenci a během svatby už nebyli jen dva, ale tři. Jsem tak moc rád, že jsme vždy s Agátou našli společný termín.

Svatba probíhala v penzionu Smolotely, který můžu jen doporučit. Krásné místo pro ubytování. Krásný sál, kam se vejde určitě 60 lidí a parádní zahrada, kde může být svatební obřad, party, místo pro hry, tanec a cokoli si vzpomenete. V případě přeháňky se jen přesunete dovnitř a pokračujete (přeháňky nás naštěstí nezastihly) . Takže za mne palec nahoru.

Svatba je komorní událost a i tak se ukazuje jak svět je malý. Přijdete na svatbu a zjistíte, že tam máte kamarády. Svět je opravu malý.

A teď už k snímkům.  Opět na přeskáčku a tentokrát lehce přes 20 svatebních snímků.

svatba, penzion smolotely, svatba příbram, svatba střední čechy, přírodní svatba, boho svatba, svatba s dítětem, křenek, svatební fotograf,