SPORT

Florbal ženy: FBK Jičín proti Tatranu Střešovice

florbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf,

Zase jsem vyrazil na florbalový zápas extraligy žen, kdy se utkaly ženy FBK Jičín proti domácím hráčkám Střešovické Stodoly. Papírově jasný zápas však přinesl zajímavé momenty a skončil až v samotném prodloužení vítězstvím Tatranu.

Focení florbalu na Tatranu

Tatranská Stodola přináší extrémní nároky, jelikož moc světla fotografovi nenabízí. Bojujeme tak s vysokým ISO nastavením, ale taky velkou řádkou pohledového nepořádku v pozadí. Je to prostě výzva, kterou se snažím uchopit a vydolovat z toho maximum a řasto sáhnu i po zcela jiném pohledu. Uvidíte sami na fotkách, které nejsou opět žádná sláva, ale je škoda, aby je hráčky neviděly.

florbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf,florbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf,florbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf,florbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf,florbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf,florbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf,florbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf,florbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf,florbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf,florbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf,florbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf,florbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf,florbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf,florbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf, brankářflorbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf,florbal,extraliga ženy,tatran, střešovice, jičín, fbk jičín, sportovní fotograf,Canon EOS R6 ve sportovní praxi

Dlouhodobě používám tento model na svatbách, a občas jej provětrám na sportu. Ale pořád se s ním ještě sžívám a v porovnání se zrcadlovkou 1D se pořád klaním k zrcadlovce. I když můj pohled může změnit R3, kterou jsem v praxi ještě neměl v ruce. Překvapivě mě zaujal vnitřní hledáček, který se občas zasekával a focení s ním nebylo úplně easy. Možná tomu pomůže nějaká aktualizace.

Další florbal z pohledu fotografa

Během fotografických kurzů jsem v minulých letech udělal pár snímků. kdyby vás zaujaly, jukněte se.