HP, SPORT

Czech Press Photo 2016: Moje sportovní fotografie

Stejně jako v minulosti sem i letos neodolal a přihlásil se na Czech Press Photo. Po mnoha strastech se mi podařilo probojovat systémem a musím poděkovat týmu CPP za jejich podporu. Málem jsme to vzdal. A proč se vždy přihlásím, přestože je jasné že šance jsou nulové?

  1. Projdu si jednotlivé snímky z celého roku (letos jich moc nebylo)
  2. Vyberu si ty nejlepší pro prezentaci na této akci ale i pro další včetně na svůj web
  3. Je to tak i trochu otázka prestiže samozřejmě
  4. A trochu toho doufání, že se někomu mé sportovní snímky budou líbit.

A co fotografická konkurence?

Sám sem zvědav. Konkurenci nevnímám v osobách spíše ve fotografovaných akcích. Letos se přeci jen konala olympiáda a paraolympiada v Riu a bylo by překvapením, kdyby oceněné snímky z kategorie sport nebyly vybrány z velkých akcí, kde jsou podmínky pro focení ideální. Nechám se překvapit. Stejně tak i každý rok doufám, že se z kategorie sport vymaní snímky, které z mého pohledu se sportem nemají mnoho společného. Nicméně fotografie je umění a co člověk to názor. Který si nenechám brát a ani ho nechci nikomu nutit.

Pár mých snímků z výběru. Všechny jste již měly příležitost na webu vidět.
Díky za vaší podporu

Michal

krenek michal, inline bruslení,claudia Pechstein,most 42 inline, bruslarna, kolečka, maraton, krenek michal, inline bruslení,claudia Pechstein,most 42 inline, bruslarna, kolečka, maraton, krenek michal, inline bruslení,claudia Pechstein,most 42 inline, bruslarna, kolečka, maraton, pozemní hokej World hoceky League 2016? praha česká republika křenek michal prague black panthers versus prague lions czechbowl 2016 křenek michal prague black panthers versus prague lions czechbowl 2016 křenek michal prague black panthers versus prague lions czechbowl 2016 krenek michal, karlovy vary 2016 půlmaraton, vodiči pacemaker, adidas runners, runczech Křenek michal, půlmaraton, Karlovy Vary, RunCzech, PIM, peacemakers, fejfar

Křenek michal, půlmaraton, Karlovy Vary, RunCzech, PIM, peacemakers