úsměv - projekt english collegue of prague
17948408_1657864674241370_1604991393_o
Karel Schwarzenberg - 2
Michael Žantovský - 1
ecp-brand-logo1
17918110_1657864754241362_988230951_n
Fotografie ambasadorů projektu

Online benefiční podpora Dětského domova formou aukce fotografií 

Podpořte dobrou věc a získejte nádherné fotografie plné úsměvů. Veškerý zisk  jde na podporu Dětského domova v Dolních Počernicích. Fotografie je dodána na formátu 20×30 cm v černém dřevěném rámu, pokud není uvedeno jinak. Více o projektu najdete dole na stránce.

Jak přihodit?

  1. Vyberte si svojí fotografii. / Choose your photo.
  2. Klikněte na náhled a zvětšete si ji. / Click on the thumbnail to enlarge it.
  3. Opište si číslo a název fotografie. Výše minimálního příspěvku je připsána u fotografie. / Copy down the number and name of the photo. The minimum amount is attributed to the photo.
  4. Do formuláře napište číslo, název a částku, kterou za fotografii nabízíte a spojení na Vás. (jméno, email, telefonní číslo) / Enter the number, name and amount you provide for the photo in the form at the botton of this page and your personal contact details (name, email, phone number).
  5. V případě, že na Vámi vybranou fotografii nabídne jiný účastník aukce vyšší částku, budete o tom informováni e-mail a můžete případně Vaši nabídku zvýšit. / In the event, that a higher bid is offered by a different auction participant on the photo you have chosen, you will be notified by email and given a chance to increase your offer.
  6. Minimální příhoz na fotografii činí 500Kč. / The minimum additional bid for the photo is 500CZK.
  7. Fotografie bude věnována zájemci s nejvyšší nabídkou příspěvku na konci aukce. / Photos will be given to those who have the highest bid at the end of the auction.
  8. Aukce končí 15/5/2017 ve 20:00hod. / The auction ends on 15/5/2017 at 8 pm.
  9. Fotografie vydražené během vernisáže jsou označené jako “Prodáno”. / Photos auctioned during the opening are labeled “Sold”.
Naši ambasadoři
Oldřich škácha
Oldřich Škácha in mem.
Václav Jirásek
Ondřej Němec
Jaroslav Kučera
Jindřich Štreit
Markéta Luskačová
Stanislav Krupař
Michal Křenek
Fotografie dětí
Pomozte a získejte nádhernou fotografii

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Číslo fotografie

Vaše podpora - MAX. vaše hodnota za fotografii

Výstava naživo - Bar Champagneria, Průchodní 4,
O projektu Úsměv

Jelikož považujeme vzdělání za velmi důležité, rozhodli jsme se vytvořit dlouhodobý charitativní projekt s názvem “Úsměv”, jehož cílem je vybírat finanční prostředky pro individuální vzdělávací projekty dětí z dětského domova v Dolních Počernicích, ale také pomáhat dětem přímo svými vlastními silami (výuka angličtiny, doučování, vzdělávací dílny…).

Více informací o projektu můžete najít na
naší facebookové stránce
(https://www.facebook.com/usmevECP/),
Instagramu (https://www.instagram.com/ecpsmile/)
Twitteru (https://twitter.com/EcpSmile2017).

Projekt získal záštitu pana Karla Schwarzenberga a Michaela Žantovského. Zároveň je plně podporován ředitelem Anglického gymnázia v Praze, Dr. Nigelem Brownem.

Chcete přispět i jinak?
V případě, že byste se nemohli zúčastnit naší akce, a chtěli podpořit naší iniciativu, budeme rádi, když přispějete na náš transparentní účet určený tomuto projektu (2501178754/2010).

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit