Svatební fotograf
Fotky ze Stodoly u Bílého Beránka, které vás vrátí v čase.

Působím po celé ČR i v zahraničí, takže rád přijedu na vaši svatbu kamkoliv.
párové focení, svatba, organic, farm soběsuky, farma soběsuky, svatba na farmě, domažlicko, plzeňsko, svatební fotograf

Toto váš čeká s profesionálním svatebním fotografem.

Každá svatba je unikátní. Chci snoubence poznat. Dozvědět se detaily svatby a pokud to není společný šálek, radši řeknu ne. Proto fotím každý rok jen omezené množství svateb. Nejsem Baťa, co to cvaká jako cvičky. Není to otázka peněz, ale přesvědčením odevzdat dobrou práci v podobě svatebních fotografií.
1. Scauting
Snoubence si vyzpovídám. Lokace si projdu sám před svatebním den samostatně, abych vám nabídl ty nejlepší záběry a lokace. To někdy znamená celý den chození a i více jak 100 km v autě.
2. Svatební  full service
Neřeším baličky ani nebudu. Začnu fotit když se začne s přípravami a skončím až nebude co fotit. V deset, o půlnoci  nebo i ve dvě ráno. Jsem tam s vámi bez ohledu na hodiny. Vy totiž fotografa neřešte, ale bavte se.
3. Termíny a rezervace
Svatební termín je vždy horké zboží. Rezervuji váš termín v okamžiku , kdy se dohodneme. A termín nepouštím. Nikdy. Navíc jej nabízím bez rezervačního poplatku. Protože věřím, že slušnost „nevymřela“. A pokud se rozhodnete zrušit, určitě máte pro to důvod. Já jej respektuji.
4. Vaše i má spokojenost
Nemalou část svateb mám díky referencím. Cením si že fotky ukáží, doporučí mne a že se potkáváme i na focení dětí a rodinných oslav. K tomu přiberu i nějaké snoubence z neznáma. Budete to vy?
Vážím si toho.

Každé ocenění za moji práci potěší

Zachycené okamžiky vydají za 1000 slov

Napište mi

    Nebo jednoduše zavolejte 607 081 906. Nebo napište na Whatsapp. Popovídáme si, poradím z mé zkušenosti, případně někoho doporučím na lokaci, hudbu, jídlo, video.